Miškas ir medis

Vakar naktį sapnavau keistą sapną. Sapnavau, kad vaikštau po tamsų mišką. Miškas buvo labai tankus ir aš beveik nieko nemačiau, išskyrus kelis šviesos spindulius, kurie pro medžių lapus prasiskverbdavo į žemę. Staiga išgirdau tylų garsą. Tai buvo kažkas panašaus į šnabždėsį. Aš sustojau ir klausiausi. Šnabždėjimas tęsėsi ir vis stiprėjo. Aš lėtai pradėjau eiti link to šnabždėjimo. Kuo toliau ėjau, tuo šnabždėjimas buvo stipresnis. Galiausiai aš atsidūriau priešais didžiulį medį. Medis buvo toks didelis, kad jo viršūnės aš negalėjau matyti. Aš priėjau prie to medžio ir pridėjau ranką prie kamieno. Kai tik tai padariau, šnabždėjimas sustojo. Buvo labai labai tylu, aš stovėjau ir laukiau kažko ateinant, tačiau niekas neatėjo.

2 Comments

  1. jūsų sapnas yra ženklas, kad esate pasirengęs išeiti iš savo komforto zonos, išbandyti naujus dalykus ir dabar yra pats tinkamiausias laikas tai padaryti.

  2. Manau jūsų sapnas rodo, kad esate pasirengęs naujiems pokyčiams savo gyvenime. Miškas simbolizuoja nežinomybę, o medis simbolizuoja jūsų potencialą ir naują pradžią. Šnabždėjimas gali simbolizuoti jūsų pasąmonę, kuri bando su jumis bendrauti.

Palikite savo komentarą

Required fields are marked *