Mergina vardu Ana

Sapnavau, kad buvau nepažįstamoje vietoje. Tai buvo gražus parkas su gėlėmis ir fontanais. Aš vaikščiojau po parką ir mėgavausi saulės šviesa ir šiluma. Staiga aš pamačiau merginą. Ji sėdėjo ant suoliuko ir skaitė knygą. Mergina buvo labai graži. Ji turėjo ilgus, tamsius plaukus ir mėlynas akis. Aš priėjau prie jos ir pasisveikinau. Ji pažvelgė į mane ir nusišypsojo. Mes pradėjome kalbėtis ir aš sužinojau, kad jos vardas yra Ana. Aš niekada jos nebuvau sutikęs, tačiau jaučiausi taip, lyg būtume pažįstami visą gyvenimą. Tada aiškiai prisimenu, kad Ana pažvelgė į mane ir pasakė, kad turi eiti. Aš paklausiau – jau? Ji atsakė – taip, bet mes dar kartą susitiksime.
Ana pakilo ir nuėjo. Aš žiūrėjau į ją ir negalėjau pajudėti. Norėjau paklausti jos telefono numerio ar adreso, bet ji jau buvo per toli. Pabudau jausdamasis labai keistai. Aš negalėjau nustoti galvoti apie Aną. Kas ji tokia buvo? Kodėl ji pasirodė mano sapne? Aš suprantu, kad tai tik sapnas, bet jis atrodė toks realus ir tikras. Aš vis dar galiu aiškiai prisiminti Anos veidą ir jos šypseną. Nežinau, ar kada nors dar pamatysiu Aną, bet ir pamiršti jos niekaip negaliu.

5 Comments

  1. Tipiškas meilės ilgesio sapnas. Parkas simbolizuoja grožį, o mergina – meilės ir geismo objektą. Visas sapnas rodo, kad žmogus jaučiasi vienišas ir trokštantis meilės. Mergina simbolizuoja tai, ko žmogus ieško savo gyvenime.

  2. Jei autorius yra vienišas ir ieško meilės, tai Ana gali būti jo idealus partneris.

  3. Sapno pabaiga, kai Ana išeina, gali reikšti baimę prarasti ryšį su artimu žmogumi. Vidas sapne jaučia stiprų ryšį su Ana, bet jis bijo, kad ji jį paliks. Ši baimė gali būti pagrįsta Vido realia gyvenimiška patirtimi arba tai gali būti jo nerimo ir nesaugumo jausmo išraiška.

  4. Sapnas gali atspindėti autoriaus troškimą rasti meilę ir artimą ryšį su kitu žmogumi. Parkas yra saugus ir jaukus, o Ana yra graži ir įdomi. Man atrodo, kad šie elementai rodo, kad šis sapnas reiškia paslėptą norą rasti meilę ir ryšį su žmogumi, kuris jį mylės ir priims.

Palikite savo komentarą

Required fields are marked *